Od našich plánov k realizácii

Za všetkým je príbeh a inak to nie je ani u nás. Túžili sme vytvoriť pre Devínčanov kvalitné potraviny v príjemnom prostredí. Vážime si tradície, našu krajinu a sme hrdí na svoje korene. Na to sme mysleli aj pri tvorbe názvu potraviny od našich, pretože prinesú kvalitu vám a vašim blízkym.

Do konceptu potravín sme vložili energiu, čas i srdce. Všetkým ľuďom, ktorí na ňom pracujú, záleží na kvalite každého detailu tohto projektu. Preto bolo pre nás veľmi dôležité, aby naše potraviny citlivo zapadli do kontextu prostredia a existujúcej výstavby v Devíne. Aj materiály vyberáme veľmi precízne. Napríklad naša strecha z CLT panelov má nielen nízku environmentálnu záťaž, ale je aj krásnym dizajnérskym prvkom.

potravinyodnasich.sk od nasich planov k realizacii artboard 4 872x492 1

Chceme, aby potraviny od našich prinášali svojim zákazníkom čo najkomplexnejšie služby. Preto priamo v prevádzke nemôže chýbať pekáreň, kde sa denne pečie kváskový chlieb a čerstvé pečivo. Zákazníkom pripravíme aj voňavú kávu, samozrejme z prvotriednych zŕn a na špičkovom kávovare s profesionálnou obsluhou.

potravinyodnasich.sk od nasich planov k realizacii fotohrdlicka 7956 872x492 1

Vybrať kvalitné technologické zariadenia nebolo ľahké. Aj keď sme mali jasnú predstavu, čo všetko chceme zákazníkom ponúknuť, vždy sme si nechali poradiť od odborníkov. Či už z pekárenskej výroby alebo zo sveta kávy. Sú to veľmi špecifické oblasti a my sme nič nenechali na náhodu. Chceme len to najlepšie.

potravinyodnasich.sk od nasich planov k realizacii artboard 6 1760x990 1

potravinyodnasich.sk od nasich planov k realizacii artboard 7 1760x990 1