burger-menu burger-menu

Svetová vinotéka s profi someliérom
v predajni potravín? Isteže!
Zveziete sa do nej výťahom
a určite neodídete
naprázdno.

výťah do raja

výťah do raja

Predstavte si exkluzívnu vínnu pivnicu, do ktorej vás odvezie výťah priamo z predajne potravín. Nájdete v nej viac ako 1 500 druhov vína zo všetkých kútov sveta skladovaných v špeciálnych teplotných, vlhkostných a svetelných podmienkach.
Digitálny someliér Jarvis vám poradí s výberom a po svoje víno si prídete aj mimo otváracích hodín. Jarvis má skvelú pamäť, preto vám podľa histórie nákupov vyskladá vašu osobnú vínotéku. Jarvis vie o našich vínach všetko. Pozná ich hodnotenie svetovými znalcami aj ideálny čas, kedy ktoré víno ochutnať.
z našich viníc a páleníc

z našich viníc a páleníc

Každé naše víno má svoj príbeh, vzácneho garanta a silný dôvod, prečo je v našej ponuke. To svoje nájdete vo vínotéke ľahko vďaka svetelnej navigácii, ktorá si posvieti presne na vami vybrané víno.
Samozrejmosťou je garancia náhrady vína s vadou korku do 72 hodín od otvorenia aj náhrada pri oxidácii do 24 hodín od otvorenia.
Okrem vína si u nás vyberiete z bohatej ponuky doplnkov od otváračov cez poháre, dekantéry až po odbornú literatúru či vinárske dekoračné predmety.

pre našich najnáročnejších

Svoje úlovky si odnesiete v špeciálnych taškách na transport vína alebo vám víno efektne zabalíme. E-shopom vás prevedie inteligentný Jarvis a víno vám dovezieme na určené miesto.
Niekedy možno privítate odbornú pomoc a dodávku prenosných a zabudovaných vínoték a vínnych pivníc. Ponúkneme vám aj príležitosť navštíviť v rámci vínnej turistiky naše vinárstva na Slovensku, Morave a v Bordeaux alebo zažiť ochutnávky v spriaznených vinárstvach po celom svete.
pre našich najnáročnejších
Od našich